CRM i handel

CRM to zestaw narzędzi niezbędny w handlu, jeśli twoja firma jest zorientowana na klienta i chce zatrzymać go przy sobie.

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą obsługiwać osobę, a nie tylko transakcję. Dzięki naszemu panelowi CRM stworzysz więź między klientami a swoją firmą, z łatwością dopasowując ofertę i obsługę do potrzeb każdej grupy odbiorców.

Strona główna

Sprzedaż

W Leanpinie możesz prowadzić sprzedaż tworząc oferty dowolnie dopasowane do potrzeb twojej firmy i klienta.​

W razie potrzeby możesz utworzyć specjalne ceny lub wyjątkowe oferty tylko dla jednego lub danej grupy odbiorców. Możesz dowolnie definiować grupy klientów i moderować je. W naszym panelu poprowadzisz sprzedaż od złożenia oferty aż po dostawę towaru do kupującego.​

Księgowość i magazyn

Nasz system umożliwia łatwe eksportowanie i importowanie cen i stanów magazynowych z najpopularniejszych systemów księgowych.

Możesz także zaimportować faktury ze swojego systemu księgowego lub wystawić fakturę dla klienta w panelu i eksportować ją. Integracja z najczęściej używanymi programami do obsługi magazynu i księgowości ułatwia zarządzanie firmą oraz kontrolę nad stanami magazynowymi.

Szczegółowe zarządzanie cennikami

Aby sprawniej i bardziej indywidualnie zarządzać cennikami, możesz dodawać reguły do cen lub definiować oferty specjalne, np. dla wąskiej grupy swoich kluczowych klientów. Oprócz zdefiniowania grupy klientów możesz dodać regułę, dzięki czemu twoja oferta będzie elastycznie dopasowywać się do zamierzonych planów promocyjnych.

Ofertowanie

Jeśli chcesz przedstawić klientowi ofertę specjalną lub przygotowaną specjalnie dla potrzeb tego odbiorcy, możesz również zrobić to w naszym systemie, nawet, jeśli jest to nowy klient lub gdy oferta jest spoza magazynu. Leanpin umożliwia łatwe przekształcenie przyjętej oferty w gotowe zamówienie sprzedaży.

CRM

Customer Relationship Management to klucz do udanej relacji między marką a klientem.

To utrzymywanie relacji poprzez zauważenie klienta i jego szczególnych potrzeb. Dlatego Leanpin umożliwia np. dodanie dat (urodzin, rocznicy dołączenia do grona klientów itp.) lub notatek dotyczących danego klienta, co pozwoli następnie wysłać rabat na urodziny lub w inny sposób indywidualnie zbudować między nim a twoją firmą.

Zadania marketingowe

Chcesz wysłać ankietę na temat produktu tylko do tych odbiorców, którzy kupili go w ciągu ostatnich dwóch miesięcy lub skierować mailing jedynie do osób kupujących artykuły dziecięce?

W Leanpinie możesz tworzyć mailingi, badania satysfakcji lub inne narzędzia do komunikacji z klientami. W tym narzędziu także możliwe jest zdefiniowanie grup, aby każda akcja marketingowa trafiała do odpowiedniej grupy odbiorców, osiągając jak najwyższą skuteczność.

Programy lojalnościowe

CRM to także programy lojalnościowe, które możesz zaoferować swoim klientom, aby zwiększyć przywiązanie do marki. System umożliwia przyznawanie punktów oraz wymienianie ich na nagrody. W panelu widzisz operacje przeprowadzonych na punktach lojalnościowych, dzięki czemu możesz sprawdzić, jakie efekty przynosi twój program.

Serwis i reklamacje

W każdej sprzedaży czasem pojawiają się reklamacje, szczególnie zaś w sprzedaży internetowej.

W każdej sprzedaży czasem pojawiają się reklamacje, szczególnie zaś w sprzedaży internetowej. Dlatego oferujemy narzędzie do przyjmowania i obsługi reklamacji oraz zgłoszeń serwisowych. Każde zgłoszenie otrzymuje numer i odpowiedni status, umożliwiając śledzenie jego postępu i obsługę reklamacji aż do jej zamknięcia.

To nie koniec

Zobacz również inne moduły

CRM i handel

Sprzedaż online

E-commerce B2B w Leanpinie to kompleksowe wsparcie sprzedaży hurtowej i detalicznej przez internet.

Dowiedz się więcej

CRM i handel

Planowanie produkcji - MRP

Leanpin oferuje zestaw narzędzi do MRP, dzięki którym zaplanujesz produkcję od zamówień po ostateczną realizację.

Dowiedz się więcej

Zarejestruj się i zobacz, jak Leanpin ułatwia prowadzenie firmy!

Wkrocz w nowy etap zarządzania sprzedażą i produkcją w twoim biznesie.