Branże

Import

Przedsiębiorca, który wiąże przyszłość swojej firmy z importem, stoi przed wieloma wyzwaniami dotyczącymi nie tylko samego zawierania kontraktów, ale także koordynacją dostaw, sprzedaży i umów. Dodatkowym problemem staje się konieczność podróży, podczas których jednocześnie trzeba nadal zarządzać firmą.

Leanpin został stworzony, aby w jednym miejscu zdalnie zarządzać wszystkimi kontraktami. Importer tworzy w swoim panelu listy dostawców, może dodawać pliki z dokumentami i planować dostawy. Jeśli twoje produkty mają długie terminy dostaw, zapisana w systemie spodziewana data przybycia artykułów i ich ilość pozwala na sprzedaż zanim towary dotrą fizycznie do magazynu.

Moduł zarządzania WZ pozwala kontrolować wydania magazynowe, panując nad towarami na ekspozycji. Dzięki temu artykuły wydane do dystrybutora nie zaginą, a w razie potrzeby WZ można przekształcić w fakturę sprzedaży. Wszystko to z dowolnego miejsca na świecie pod warunkiem dostępu jedynie do komputera i internetu.

Leanpin oferuje także narzędzia do prowadzenia dystrybucji B2B lub poprzez e-sklep. Swoją sieć dystrybucji również możesz kontrolować z panelu, dzięki czemu cały proces – od umów po sprzedaż detaliczną – staje się łatwy do prowadzenia.

Leanpin współpracuje z najpopularniejszymi systemami księgowymi i magazynowymi.

Zarejestruj się i zobacz, jak Leanpin ułatwia prowadzenie firmy!

Wkrocz w nowy etap zarządzania sprzedażą i produkcją w twoim biznesie.