Branże

Produkcja

Zarządzanie produkcją wymaga koordynacji i szybkiego reagowania na zmieniającą się sytuację w firmie.

Jedna opóźniona dostawa wystarczy, aby spowodować przestój. Leanpin ułatwi cały proces dzięki dwóm wygodnym narzędziom: planowaniu magazynowemu i planowaniu produkcji. Te narzędzia własnie powstają i będą wspierać także pozostałe branże dostępne w Leanpinie, takie jak import, dystrybucja i sprzedaż.

Zarządzanie magazynem i dostawami pozwoli dobrze zaplanować zamówienia, a także płynnie reagować na grożące braki lub opóźnienia. W panelu zobaczysz wyraźnie swoje stany magazynowe, które będzie można łączyć w kategorie lub “drzewa” w zależności od tego, w którym miejscu produkcji potrzebny jest dany półprodukt. Integracja z systemem magazynowym pozwoli łatwo przenosić stany magazynowe i ceny do twojego panelu w Leanpinie.

Planowanie produkcji z Leanpinem to łatwe instrukcje i schematy, które można przekazać zespołowi i współpracownikom, a następnie na bieżąco kontrolować proces z dowolnego komputera, gdziekolwiek będziesz. Ponieważ Leanpin działa przez przeglądarkę internetową, wystarczy hasło i dostęp do internetu, żeby w każdej chwili sprawdzić, jak przebiega realizacja planu.

Jako właściciel konta będziesz swobodnie kontrolować poziomy dostępu do danych, które udostępnisz pracownikom. Możesz także użyć Leanpina nie będąc właścicielem firmy, po prostu po to, żeby ułatwić pracę swojego zespołu.

Zarejestruj się i zobacz, jak Leanpin ułatwia prowadzenie firmy!

Wkrocz w nowy etap zarządzania sprzedażą i produkcją w twoim biznesie.