Branże

Dystrybucja

Dystrybucja to wymagająca gałąź handlu, w której koordynowanie wszystkich kanałów zbytu przy jednoczesnym planowaniu dostaw staje się szczególnie istotne.

Oferta dla dystrybutorów w Leanpinie pozwala na skuteczne zarządzanie magazynem i sprzedażą.

Optymalizacja sprzedaży staje się łatwiejsza, gdy w jednym panelu możesz widzieć wszystkich swoich kontrahentów, zarówno dostawców i importerów, jak i kupujących. Wprowadzając w system daty dostaw, stany magazynowe (Leanpin współpracuje z popularnymi systemami magazynowymi) i zamówienia jesteś w stanie koordynować sprzedaż artykułów z różnych źródeł i do wielu odbiorców.

Oferujemy narzędzia do handlu B2B, dzięki którym możesz prowadzić sprzedaż hurtową od zamówienia aż po obsługę posprzedażową kontrahenta. Możesz także zarządzać cennikami oraz tworzyć oferty lub mailingi. Wygodny, zintegrowany panel ułatwia osiągnięcie wysokiego standardu obsługi.

Dla sprzedaży detalicznej oferujemy wsparcie w postaci e-sklepu. E-commerce w Leanpin to jednak nie tylko sklep, ale także biuro obsługi klienta, gwarantujące łatwą, szybką komunikację z klientami i doskonałą obsługę reklamacyjną.

Prowadząc e-sklep lub sprzedaż B2B masz także dostęp do CMS, dzięki któremu możesz dodawać realizacje, wpisy, zdjęcia i inne materiały wspierające sprzedaż na stronie twojego sklepu.

Zarejestruj się i zobacz, jak Leanpin ułatwia prowadzenie firmy!

Wkrocz w nowy etap zarządzania sprzedażą i produkcją w twoim biznesie.