Branże

Sprzedaż

Sprzedaż online jest obecnie najsilniejszą i najszybciej rosnącą gałęzią branży handlowej.

E-sprzedaż pozwala zaoszczędzić na powierzchni handlowej i magazynowej, a także obsługiwać zamówienia przy minimalnym personelu. Aby założyć sklep internetowy nie trzeba dziś być dużym przedsiębiorcą – wystarczy skorzystać z gotowego serwisu. Leanpin oferuje platformę e-commerce dopasowaną do potrzeb klientów, a więc przede wszystkim łatwą w obsłudze i wdrażaniu, dzięki czemu można szybko rozpocząć pracę.

Nasz serwis jest zintegrowany z najpopularniejszymi systemami księgowymi i magazynowymi. Dzięki temu możliwe jest szybkie aktualizowanie cen i stanów magazynowych oraz wystawianie dokumentów sprzedaży online.

Rozwiązania Leanpina to sprzedaż detaliczna i hurtowa przez internet uproszczona i skrojona na miarę. Łatwe zarządzanie promocjami, tworzenie grup cenowych lub grup kontrahentów, dla których chcesz mieć preferencyjne oferty, a także Biuro Obsługi Klienta online jako narzędzie usprawniające komunikację między firmą a nabywcami – to recepta na wygodne prowadzenie sklepu internetowego.

Zarejestruj się i zobacz, jak Leanpin ułatwia prowadzenie firmy!

Wkrocz w nowy etap zarządzania sprzedażą i produkcją w twoim biznesie.